Firma Drimm - studio projektowe

O nas

Oferujemy usługi projektowania i programowania wzorów na haft komputerowy oraz sitodruk. Ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe w branży hafciarskiej oraz nieprzeciętne umiejętności twórczego i artystycznego podejścia do projektów, śledzenie na bieżąco rynku hafciarskiego a także znajomość sztuki hafciarskiej pozwala nam w krótkim czasie opracować dla Państwa nawet najbardziej skomlikowany program do maszyny hafciarskiej w różnych formatach (*.dst, *.pes, *.dsz, *.jef i inne).

Ofertę swą kierujemy do firm oferujących usługi haftu komputerowego, które nie posiadają własnego studia projektowego, ale również tych które zatrudniają projektantów i programistów.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pokazało, że zapotrzebowanie na projekty/programy jest bardzo duże i coraz więcej firm zajmujących się haftem komputerowym woli skorzystać z usług studia projektowego niż zatrudniać własnych programistów i ponosić koszty związane z oprogramowaniem, sprzętem komputerowym, szkoleniem i utrzymywaniem pracowników.

W ostatnich latach na rynku dostępnych jest wiele niewielkich, nowoczesnych i przystępnych cenowo urządzeń do haftu komputerowego, co sprawia że coraz więcej firm staje się ich posiadaczami. Do współpracy zapraszamy również takie firmy, a także instutycje oraz osoby prywatne.

Nasi doświadczeni programiści, kreatywni plastycy, którzy potrafią wykazać się inwencją twórczą, przygotują dla Państwa projekt, lub opracują program na najwyżej cenionym w świecie programie hafciarskim WILCOM.